Magánéleti tanácsadás

szilagyi vilmosEgyesületünk új szolgáltatásaként Dr. Szilágyi Vilmos szakpszichológus - mintegy 50 évnyi szakmai tapasztalata, tudományos felkészültsége és 31 szakkönyve alapján - vállalta, hogy magánéleti problémák esetén írásos szaktanácsot ad és felvázolja a megoldás lehetőségeit az erre igényt tartók számára.

Információ, tanács, szakvélemény kérhető többek között:

- nyomasztó magányosság-érzés, 

- sikertelen párválasztási próbálkozások, 

- elköteleződési képtelenség,

- érzelmi-erotikus kielégületlenség,

- teljesületlen intimkapcsolati igények, 

- önbizalomhiány,

- féltékenység, 

- csalódások,

- függőségek (drog és egyéb függőség),

- nemi identitászavarok (homo- és biszexualitás, transzszexualitás),

- érték-dilemmák,

- egyéb magánéleti gondok esetében.

 

Kapcsolati konfliktusok esetén képzett mediátorokkal (közvetítőkkel) is segíthetünk.

 

Amennyiben tanácsot kérnének, kérjük, részletesen írják meg problémájukat emailben egyesületünk email címére: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát., vagy postai úton (levélben), egyesületünk ügyfélszolgálatának címére: Család, Gyermek, Ifjúság Közhasznú Egyesület, 1081 Budapest, Kun utca 12.

 

Dr. Szilágyi Vilmos rövid időn belüli elküldi emailben Önöknek írásos tanácsát.